FA | EN

آزمایشگاه الکترونیک

Electronics Lab

 

 

این طرح نوین و خلاقانه که در مجتمع آزمایشگاهی فروردین طراحی شده و از مورخه 94/7/1 در حال اجرا می باشد، در نظر دارد کلیه مراحل آزمایش شامل پذیرش، نمونه گیری و جوابدهی را بدون مراجعه بیمار به آزمایشگاه و با ثبت نام از طریق سایت یا تلگرام آزمایشگاه فروردین و ارسال نمونه بردار به منزل یا محیط کار بیمار انجام دهد. در این پروسه بیمار فقط هزینه پذیرش آزمایشات را طبق تعرفه مصوب خواهد پرداخت و سایر خدمات شامل نمونه گیری و ارسال جواب با پیک، به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 

 

اهداف و مزایای طرح آزمایشگاه الکترونیک فروردین در منزل شما

 

1)    ارائه کلیه خدمات چکاپ ادواری ضروری تجویز شده توسط پزشک بدون نیاز به مراجعه حضوری توسط تیم مجرب آزمایشگاه در منزل شما از طریق وب سایت و یا تلگرام.

 

2)    کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در زمان و هزینه مراجعین محترم با توجه به مشکلاتی نظیر آلودگی هوا ، ترافیک ، کمبود فضای پارک خودرو و ...

 

3)   کنترل سطح سلامت مراجعین عزیز بویژه سالمندان و افراد کم توان که به علت عدم امکان مراجعه حضوری قادر به انجام آزمایشات دوره ای ضروری خویش نمی باشند (از جمله کنترل هفتگی تست انعقادی ، اندازه گیری سطح دارویی و ....)

 

4)    پزشکان محترم می توانند با ذکر این قابلیت آزمایشگاه، اسباب راحتی بیمار را فراهم آورده و در نتیجه تاثیر روانی مناسبی بر بیمار خود داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

خلاصه مراحل اجرائی طرح

 

1)    ثبت آنلاین درخواست شخصی آزمایش چکاپ از طریق وب سایت و یا تلگرام
2)    تماس آزمایشگاه با شما و تعیین زمان نمونه گیری در منزل
3)   دریافت آنلاین جواب از طریق وب سایت یا ربات تلگرام