FA | EN

نمونه گیری در منزل

Sampling At Home

خدمتی دیگر از آزمایشگاه فروردین

نمونه گیری در منزل برای مراجعین محترم (به ویژه افراد ناتوان و سالمندان محترم)

مراحل اجرایی طرح:

1)     ابتدا روز قبل از انجام آزمایش با مراجعه حضوری یکی از بستگان یا آشنایان یا با ارسال پیام به واتس اپ 09362592999، در خواست آزمایش و بررسی امکان نمونه گیری در منزل اقدام نمایید.

2)    با توجه به عدم امکان انجام بعضی آزمایشات در منزل، امکان نمونه گیری در خودرو حامل بیمار جلوی درب آزمایشگاه مقدور می باشد.

3)     پس از پرداخت هزینه آزمایش و ارائه آدرس و تلفن به متصدی پذیرش، ظروف مرتبط با نمونه مثل ظرف ادرار و مدفوع را بصورت حضوری یا هنگام ارسال نمونه گیر در منزل(برای حالت رزرو واتس اپی) دریافت نمایید و در روز آزمایش با پر کردن ظرف با نمونه مرتبط قبل از آمدن فرد نمونه گیر، آن را آماده نمایید، در غیر این صورت نمونه را حداکثر نیم ساعت پس از نمونه گیری به آزمایشگاه تحویل دهید.

4)     نمونه گیری در منزل رایگان بوده(درمحدوده) و ساعت نمونه گیری 7 الی 10 صبح می باشد، به علت تعدد نمونه گیری و مسافت امکان تعیین ساعت دقیق برای نمونه گیری مقدور نمی باشد.

5)     در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره  66367914 تماس حاصل فرمایید.

*لازم به ذکر است که نمونه گیری رایگان در محدوده برای افراد ناتوان و سالمندان محترم میباشد و برای سایر افراد با دریافت هزینه نمونه گیری در منزل همراه است.   

پاسخگویی به کلیه سوالات آزمایشگاهی شما

از طریق واتساپ09362592999