FA | EN

portfolio image

 آزمایشگاه پاتوبیولوژی فروردین که در فرودین ماه سال 1382 آغاز به کار نمود، با توجه به رعایت دقیق استانداردهای کیفی، موفق به دریافت لوح کیفیت استاندارد ازطرف آزمایشگاه مرجع سلامت، درخرداد ماه سال 1389 گردید و بنابراین این افتخار را دارد که دارنده اولین لوح کیفیت استاندارد در سطح آزمایشگاه های پزشکی استان تهران باشد.

 

 

با عنایت پروردگار مهربان، شعبه دوم آزمایشگاه پاتوبیولوژی فروردین با نام آزمایشگاه پاتوبیولوژی فروردین نوین در تیر ماه سال 1392 با نگاهی نو و آینده نگر و به منظور ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی، در تقاطع بلوار کشاورز و خیابان دکتر قریب، روبروی درب شرقی مجتمع بیمارستانی امام خمینی، افتتاح گردید.

 

 

این مجتمع آزمایشگاهی علاوه بر بخش های تخصصی روتین از جمله بخش پاتولوژی، بیوشیمی، میکروب شناسی، ایمنی شناسی، ویروس شناسی، قارچ شناسی، خون شناسی و انگل شناسی، دارای بخش های فوق تخصصی مانند تشخیص  مولکولی، ایمونولوژی، هورمون و فلوسایتومتری است و قابلیت انجام اورژانس تست­های تخصصی و فوق تخصصی را، با کمک سیستم های تمام اتوماتیک حساس و بسیار دقیق و در حداقل زمان ممکن، بنا به درخواست شما پزشکان و مراجعین محترم ، دارا می باشد.

 

 

شایان ذکر است این آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه هایی چون : تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، بیمه های تکمیلی (ایران، دانا، سینا، آسیا و ... ) کمیته امداد، شهرداری، بانک­ها (ملی، ملت، تجارت، صادرات، سپه و کشاورزی، رفاه کارگران، صنعت و معدن) می باشد. این آزمایشگاه در جهت رضایتمندی مراجعین عزیز خود اقدام به ارائه خدمات آزمایشگاهی ویژه ­ای نموده و در بسیاری از موارد در این خدمات پیشرو بوده است.